REKLAMY

Specjalizujemy się w produkcji reklam zewnętrznych i wewnętrznych, zapewnimy Twojej firmie projekt oraz wykonanie .

REKLAMY NA SAMOCHODACH

To najskuteczniejsza forma reklamy zewnętrznej..

Rozmiar pojazdu nie stanowi dla nas problemu, oklejamy zarówno małe samochody jak i potężne ciężarówki i TIRy. Przygotowujemy projekty oklejenia samochodu dowolnej marki i wielkości.

 

 

REKLAMY ŚWIETLNE

Reklama świetlna znajduje swoje zastosowanie niemal w każdej gałęzi handlu, usług i przemysłu.

Najpopularniejszą formą reklamy świetlnej są kasetony reklamowe , litery podświetlane . Są doskonale widoczne w dzień i w nocy, dlatego też stanowią bardzo skuteczny sposób prezentacji firmy na zewnątrz. Idealny kaseton reklamowy czy też litery powinny być czytelne i rzucające się w oczy.

TABLICE REKLAMOWA

Projektujemy, wykonujemy i montujemy tablice reklamowe zróżnicowane pod względem konstrukcyjnym i gabarytowym.

W zależności od miejsca montażu i wymagań Klienta mogą być wykonane z: PCV, plexi,– blachy dibondu, stalowej ocynkowanej, polipropylenu komorowego.

WITRYNY SKLEPOWE

Dzięki zaawansowanej technice wykonania, oklejanie witryn sklepowych przynosi efekt bardziej niż zadowalający.

Oklejenie witryny różnymi rodzajami folii to możliwość uzyskania atrakcyjnego wizualnie i czytelnego komunikacyjnie efektu. Nadrukowane na folii napisy, fotografie czy wycięte z niej litery i grafiki zawsze przyciągają wzrok. Oklejenie szyby wystawowej jest więc pomysłem trafionym: to nośna i atrakcyjna forma reklamy zewnętrznej.

LITERY 3D

Litery 3D przestrzenne niepodświetlane

Aby reklama zewnętrzna była skuteczna, musi być efektowna i niebanalna. Dlatego też oferujemy litry 3D wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak styrodur, pleksi oraz metal. To rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się zarówno na zewnątrz budynku, jak i wewnątrz jako dekoracja i promocja Twojej firmy.

 

ROLLUPY / POTYKACZE

Dla klientów, którzy często odwiedzają targi lub konferencje

Rollup’y to klasycznie elegancki oraz cechujący się niezwykle nowoczesną prezencją system. Niesamowicie szybkie, a także proste w złożeniu i rozłożeniu. To wyśmienity sposób na prezentację firmy albo jej produktu, a także efektywne wsparcie promocji. Rollup umożliwia łatwą oraz szybką wymianę grafiki, a także dostępną od ręki możliwość dostosowania jej wielkości do własnych preferencji.

 

BANERY / BILLBOARDY

Wysoka trwałość na zjawiska pogodowe, w tym promieniowanie UV

Banery to najpopularniejsza forma reklamy do wizualnej promocji marki w przestrzeni miejskiej. Często są one umieszczane w strategicznych punktach ruchu samochodowego, na przykład przy popularnych wylotówkach czy na autostradach. Zaletą tej formy reklamy jest łatwy montaż baneru.

MONTAŻ REKLAM

Wykonujemy montaż tablic reklamowych oraz różnych nośników reklamowych w tym billboardów.

Montaże wykonujemy z wykorzystaniem technik alpinistycznych, podnośników koszowych jak również HDS. Reklamę możemy zamontować na elewacjach budynków, dachach, konstrukcjach reklamowych. Każdy montaż poprzedza wykonanie wizji lokalnej, gdzie nasz monter przygotowuje plan i propozycje montażu Twojej reklamy.

 

STRONY WWW

Świadomość zmian – przemyślane kroki.

Kropka nad „i” procesu kreacji wizerunku firmy to widoczność za pośrednictwem internetu. Dynamiczny rozwój nowoczesnych technologii stworzył wszechstronne możliwości realizacji reklamy internetowej – strona www, sklep internetowy, portal, publikacja multimedialna, baner reklamowy, integracja z portalami społecznościowymi i inne.

PYLONY

Oferujemy kompleksową usługę od pomiaru i doradztwa, po projekt, realizację i montaż.

Pylony (inaczej totemy lub witacze reklamowe) to duże, pionowe reklamy najczęściej montowane poprzez zabetonowanie.

Posiadają stabilną konstrukcję stalową do której montowana jest płyta lica. Dzięki dużym rozmiarom gwarantują doskonałą widoczność. Produkujemy pylony i totemy reklamowe w różnych formach i rozmiarach – mało i wielkogabarytowe, jednostronne i dwustronne, z podświetleniem lub bez.

ODZIEŻ REKLAMOWA

Używamy wysokiej klasy i najwyższej jakości odzieży.

Odzież reklamowa to idealny dodatek do spójnego wizerunku firmy w oczach Klientów i kontrahentów. Jednolite ubiory pracowników zawsze robią wrażenie ekskluzywności, a nade wszystko budują pozytywne skojarzenie z marką, którą są sygnowane.

GADŻETY

Gadżety reklamowe to szereg produktów, na których można zamieścić indywidualny przekaz.

Uzupełnieniem wizerunku firmy i jednocześnie doskonałym elementem promocji wśród Klientów są gadżety reklamowe. W ofercie Agencji Reklamowej Grafion znajdują się m.in. długopisy, kubki, breloki, pendrive’y, torby, odblaski, smycze, balony, pieczątki. Na życzenie personalizujemy i znakujemy produkty róznymi metodami (grawerowanie laserowe, nadruk cyfrowy, termotransfer, sitodruk, tampodruk i wiele innych…)

KALENDARZE

Dobry kalendarz firmowy reklamowy pracuje dla firmy przez okrągły rok.

Kalendarze reklamowe to niezwykle praktyczny materiał reklamowy, to również całoroczna reklama firmy oraz świetny prezent na różne okazje. Każdy projekt kalendarza dla firmy jest niepowtarzalny, projektujemy i produkujemy kalendarze reklamowe na indywidualne zamówienie.

 

FLAGI

Oferujemy szeroką gamę flag reklamowych.

Tradycyjne flagi na maszt to jeden z najprostszych, ale jednocześnie bardzo efektywny sposób reklamy. Odpowiednie wyeksponowanie oraz odpowiednio przygotowany projekt pomagają zwrócić na siebie uwagę i sprawią, że staniesz się zauważalny.

 

REKLAMA MOBILNA

Od teraz jest możliwość ustawienia dużej reklamy w dowolnym miejscu i czasie.

Reklama mobilna to optymalne połączenie przekazu wizualnego z przekazem dźwiękowym o ile przyczepa reklamowa wyposażana jest w megafon, który emituje spot dźwiękowy. Wspomniany spot reklamowy powinien charakteryzować się zwięzłym i treściwym komunikatem zawierającym same najważniejsze informację o reklamowanym produkcie, marce lub usłudze.