KALENDARZE FIRMOWE

Podaruj swoim Klientom kalendarz inny niż wszystkie. Niech innowacyjność naszych produktów zadecyduje o wyborze Twoich klientów.

KSIĄŻKOWE

Wysokiej klasy książkowe kalendarze firmowe to absolutny must have każdego, kto chce być panem swojego czasu.

Nasze kalendarze dla firm zostały wzbogacone o dodatki, które znacznie ułatwiają codzienną organizację pracy, na przykład rozbudowaną część informacyjną, mapy Polski i Europy,
tasiemkę oraz perforację, dzięki której nie umknie Ci żadna ważna data, informacja czy spotkanie. W naszej pokaźnej kolekcji znajdują się kalendarze firmowe dzienne lub tygodniowe dostępne w kilku
rozmiarach.

JEDNODZIELNE, TRÓJDZIELNE, PLAKATOWE

To doskonały prezent na koniec roku dla klientów, kontrahentów i pracowników.

Sprawdzi się, jeśli firma oferuje produkty czy usługi, których głównym walorem jest funkcjonalność, przydatność i nieodzowność.
Mamy do wyboru dwa formaty o jednakowym rozmiarze 820 x 320 mm: z płaską bądź wypukłą główką. Wypukła główka bardziej wyróżnia się na tle całego kalendarza trójdzielnego.
Podkładem pod kalendarium kalendarza trójdzielnego jest karton 300g, główka kalendarza to kreda mat 300g.

BIURKOWE

Kalendarze biurkowe – pełnią wiele pożytecznych funkcji.

Pozwalają szybko zorientować się, jaka dziś data, ile czasu zostało do skończenia projektu lub na kiedy należy dostarczyć produkt, usługę czy ofertę do Klienta. W takim kalendarzu można zaznaczyć ważne dla firmy daty, spotkania czy dni urlopu. Dostępnych jest kilka rodzajów kalendarzy biurkowych.

SPIRALOWANE

Kalendarze spiralowane budują markę długofalowo.

Kalendarz stanowi nieinwazyjną formę reklamy, pełniąca praktyczne funkcje w życiu klienta. Na dodatek pozostaje cały czas na widoku, ciesząc oczy . Mamy do wyboru wiele formatów kalendarzy na ścianę.

PODKŁADY NA BIURKO (BIUWAR)

Podkłady na biurko (biuwar) to kalendarz, który jest czymś więcej niż tylko drukowanym kalendarzem.

To narzędzie, które pomoże w zarządzaniu czasem zarówno w Twoim życiu prywatnym, jak i przede wszystkim w zawodowym. Dostępnych jest kilka formatów podkładów na biurko: A2, A3, B2, B3.

KOPERTY DO KALENDARZY

W naszym asortymencie mogą Państwo zakupić również koperty do kalendarzy wysokiej jakości wykonania z nadrukiem lub bez.

Opakowania do kalendarzy służą do ich ochrony przed zniszczeniem. 
Oferujemy Państwu koperty do kalendarzy, które przeznaczone są do indywidualnego pakowania pojedynczych sztuk kalendarzy ściennych typu: jednodzielne, trójdzielne.

Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy prowadzące działalność gospodarczą oraz agencje reklamowe i hurtownie.

WYBRANE REALIZACJE